Současnost phpBB3

Současnost a phpBB3

V současné době existují dvě řady phpBB. Je to dvojková řada s nejvyšší verzí 2.0.22 a trojková řada, jejíž nejvyšší verze se označuje phpBB 3 Olympus. Dvojková řada phpBB přinesla oproti jedničkové řadě spoustu změn, které se týkaly hlavně bezpečnosti. Změnila se celková flexibilita, přepracovalo se uživatelské rozhraní a také se vylepšila podpora jazykových balíků. Dvojková řada s sebou přinesla také větší počet použitelných šablon. V neposlední řadě bylo vylepšeno fulltextové vyhledávání. Hlavně ale dvojková verze phpBB přinesla opravy bezpečnostních mezer. Trojková verze pak přinesla oproti dvojkovým verzím také řadu změn a vylepšení. Verze phpBB 3 Olympus se stala mezi uživateli velice oblíbenou a předchozí verze už zde nemají žádnou šanci. Verze phpBB 3 s sebou přináší nový a elegantní design, ale také spoustu nových funkcí, které ocení každý, kdo si chce založit vlastní fórum, nebo i ten, kdo je jeho uživatelem.

Výhody phpBB 3 Olympus

Verze phpBB 3 Olympus má oproti předchozím verzím řadu výhod. Oproti jiným verzím má mnoho změn. Mezi hlavní výhody phpBB 3 Olympus patří:

  • rychlejší chod, který méně zatěžuje server
  • spousta nových funkcí
  • elegantní design Prosilver
  • je zdarma

Trojková verze, tedy phpBB 3 je naprostou špičkou v oblasti vytváření fór. Kdo verzi phpBB 3 vyzkoušel, tak nám dá určitě zapravdu.

Kde sehnat phpBB 3

Nejlepší na phpBB 3 je to, že je zcela zdarma, takže si vlastní fórum může jednoduše a bez problémů vytvořit každý člověk. PhpBB 3 je na internetu volně ke stažení, takže si ji můžete stáhnout kdykoliv jen chcete. Stačí si jen vybrat balíky, které obsahují soubory phpBB 3 fóra. Vybrat si můžete podle toho, co potřebujete. Důležité také je, abyste si stáhli i češtinu, jejíž obsah překopírujete do souborů fóra. Pak se vše nahraje na web pro instalaci. Stahovat se dají také různé aktualizace. Stačí si jen vybrat.

Partner webu:

Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně. Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.