Doplňky pro phpBB 3

Doplňky pro phpBB 3

Systém phpBB 3 patří mezi nejrozšířenější systémy pro diskusní fóra a dokonce se považuje i za nejlepší. Má řadu zdarma dostupných doplňků. Stačí si jen vybrat, jaké chcete. Těmto doplňkům se říká MODy. Pro phpBB 3 existuje tisíce volně stažitelných doplňků, které však někdy vyžadují i vlastnoruční úpravy, což může některé uživatele odradit.

Zajímavé MODy pro phpBB 3

Pokud si chcete svoje fórum obohatit, tak si můžete stáhnout některé zajímavé doplňky. Jedním z nich je i Ajax Chat. Pomocí něho budete mít kvalitní chat, který můžete vidět už na hodně fórech. Bude se vám ukazovat, kdo je online a k dispozici je i mnoho smajlíků. Dalším zajímavým doplňkem je phpBB 3 Gallery, s jehož pomocí můžete vytvářet foto galerie. Můžete vytvářet rubriky do foto galerie. Díky tomu se mohou uživatelé pochlubit svými fotografiemi. Důležité jsou také často kladené otázky. Ty bývají někdy velice důležité. Doplněk FAQ Manager umožňuje jednodušší spravování FAQ v administraci a také přidávání, nebo mazání vzniklých často kladených otázek. Mezi další doplňky pro phpBB 3 patří například:

  • Auto Database Backup – slouží pro zálohu databáze
  • TOP FIVE – vytvoří tabulku s nejaktivnějšími uživateli nebo třeba nejnovějšími příspěvky
  • Quick reply – souží pro pohodlnější a rychlejší diskuzi
  • ShMk User Feedback 1.0.6. – díky tomuto doplňku si uživatelé budou moci mezi sebou udělovat záporná nebo kladná hodnocení

Doplňků existuje samozřejmě mnohem více. Vybrali jsme jen některé z nich. Každý si však může vybrat takové, které se mu budou nejvíce hodit.

PhpBB 3 – závěr

PhpBB 3 je správným řešením pro vaše fórum. Tento systém ideálním řešením pro každého. Díky němu získáte kvalitní fórum. Má také řadu výhod a různorodý design. Stačí si jen vybrat takový, který se vám líbí a který se pro vaše fórum nejvíce hodí. Není nic jednoduššího, než začít používat phpBB 3. Je to jednoduchá a ta správná volba pro každého.

Partner webu:

Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně. Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.